V živote máme veľa dôvodov na radosť. Medzi tie hlavné patria: dobré zdravie, milujúca rodina, dobrá práca, skvelí priatelia. No potom sú tu aj menšie radosti, ktoré nám spríjemňujú každý deň aspoň na pár minút.

Medzi tie by sme zasa mohli zaradiť naše obľúbené jedlo, dobrú kávičku, čaj alebo si zamaškrtiť kúskom sladkej čokolády. 

Niekto raz povedal, že človek by sa mal každý deň niečím odmeniť. Samozrejme nemyslel tým kupovať si každý deň drahé veci. Stačia úplné maličkosti.

No a tá najlepšia správa je, že u nás v Penny si môžte všetky tieto radosti dopriať, hoci aj naraz.

Káva

Na káve samotnej ako i jej príprave si u nás dávame mimoriadne záležať. V ponuke máme skvelé: latté, cappuccino, espresso či flat white ale dopriať si môžete aj rôzne ochutené kávičky. Dokonca si ju u nás môžete aj kúpiť a vychutnať si skvelú kávičku od 9 Grams Coffee aj v pohodlí Vášho domova.

Viete prečo u nás tá kávička tak skvelo chutí? Pretože každú jednu pripravujeme s láskou. Príďte sa presvedčiť na vlastné chuťové poháriky.

Čaj

Osvieži, no najmä teraz v zime zahreje. U nás v Penny si máte možnosť vychutnať len ten najlepší organický čajík Lov Organic a vybrať si môžete z mnohých príchutí. A pri jeho pití budete mať zároveň aj dobrý pocit, že pomáhate chrániť našu planétu, keďže nielen čaje z našej ponuky sú organické ale dokonca sú aj balené v ekologickom, znova použiteľnom balení.

Čokoláda

Tu zrejme ani netreba veľmi vysvetľovať dôvod na radosť. Čokoláda je predsa radosť sama o sebe. U nás Vám ju ponúkame hneď v niekoľkých verziách. Sladkú, polosladkú alebo horkú v tekutej horúcej podobe alebo takú na tanieri v podobe chutného pečeného či nepečeného koláča z našej aktuálnej decembrovej ponuky.

Ak teda ešte neviete ako strávite víkend, príďte nás do Penny pozrieť a vyskúšajte niektorú z našich 3 “radostí”. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.