Je tu ďalší začiatok čo vyzerá ako pekelne  horúci víkend a my máme pre Vás prichystanú ďalšiu skvelú akciu. Tento krát pôjde o akciu rovno dvojdňovú. Poteší všetkých gurmánov, no najmä ľudí trpiacych v posledných rokoch tak častými intoleranciami.

Pripravili sme si pre vás dvojdňový festival bezlepkových dobrôt. Sladlkých či slaných, na svoje si príde každý. Samozrejmosťou budú chutné a osviežujúce limonády.

Od hamburgerov po chutné koláče. Všetko bez lepku. Tento náš mini street food fest, teda festival pouličného jedla začína už zajtra  22.7. 2017 o 11 hodine, čiže ušetrite si varenie obeda a prídite ochutnať dobrotky u nás v Penny. Od 16.00 nás dokonca popoludní príde svojou hudbou potešiť  talentovaný Luca Matejic.

V nedeľu 23.7 o 16.00 nám poobedie spríjemní devínskonovoveská skupina Črip, ktorí Vás svojimi piesňami a energiou dokonale naladia na vlny Jadranu a chorvátskej muziky a nakazia dobrou náladou.

Tešíme sa na Vás všetkých!

 

 

 

 

 

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.