A sme oficiálne za prvou polovicou kalendárneho roka. Kedy to stihlo byť? Nuž čas letí neuveriteľne rýchlo a už je zasa leto a čoskoro oslávime naše narodeniny. Áno, Penny sa narodila práve  v tento krásny, letný, teplý mesiac. Pripravili sme si teda pre Vás už tradične samé dobrotky, ktoré už od zajtra 4.7.2017 budete k nám  môcť prísť ochutnať.

Začíname najväčším hitom minulého roka: Makovým latte. Práve táto kávička bola jednoznačným víťazom  a najpopulárnejším drinkom u nás. A nielen to.

Mak je najväčším potravinovým zdrojom vápnika, čiže okrem toho, že u nás strávite príjemné chvíle, ešte si aj nakopnete zdravie. Tomu sa vraví 2 v 1.

Keďže leto je v plnom prúde, ovocie v záhradách je dostupné v podstate na počkanie takže sme sa aj my inšpirovali a naše júlové menu bude vo veľkej väčšine ovocné.

Potrebné osvieženie ponúkne ríbezľovo- vanilkový milkshake či broskyňovo-mangové smoothie a energiou vás dobije aj Acaico smoothie. Ak preferujete acaico v menej tekutej podobe, tak potešíme aj vás. Pripravíme vám acaico misku s domácimi cereáliami a sezónnym ovocím.

Osviežujúcimi drinkami sa to bude tento mesiac len tak hemžiť. Samozrejmosťou budú aj populárne ľadové čaje: levanduľový a na popularite neustálne naberajúce limondy.

Tento mesiac si budete môcť vybrať buď z melónovo mätovej alebo marhuľovo limetkovej.

Áno, nezabudli sme ani na sladké pokušenie pre všetkých, malých či veľkých. Vlastne všetkých, ktorí si chcú ešte o trocha viac osladiť život.

Cheescake z plodov bazy či tradičný a veľmi letný ríbezľový koláčik.

Kto by mal chuť na kúsok exotiky, tešiť sa môže na Baileys coconut dream= čo bude veľká porcia kokosovej zmrzky na čokoládovej postieľke prikrytá Baileys perinkou:)

Keďže júl je mesiacom a hlavnou sezónou marhúľ, tie budú hlavnými hviezdami Apricot penny summer dezertu. Ten sa bude skadať z vanilkovej zmrzlinky, poliatej marhuľovou omáčkou a ozdobenou jedlými kvetmi. Pretože človek je nielen žalúdkom ale aj očami.

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.