Milí kávičkári,
Ako sme už naznačili minulý mesiac, novinky v Penny pokračujú aj ďalej. Najbližšia novinka bude už v sobotu 13.5.2017!

Tentokrát to bude kávový mini kurz, spojený s ochutnávkou espressa, takého aké má byť a z časti načrtneme tému ďalšej pripravovanej kávovej ochutnávky v Penny o Alternatívnej príprave kávy. ?
Káva je nielen veľká lahôdka ale aj veľká veda, ktorá sa nedá popísať pár vetami. Preto je to naša prvá ochutnávka z radu mnohých.
Počet miest je limitovaný a v cene vstupného, ktoré je 12 EUR je zahrnuté okrem samotnej prezentácie aj malé občerstvenie, 3x káva a limonáda.

Počas samotnej ochutnávky bude diskusia o káve, tak ak sa už dlhšie chcete na niečo spýtať alebo ste doteraz nedokázali na svoje otázky nájsť dostatočne dobrú odpoveď, pokojne si ich pripravte a na všetky otázky Vám sám zakladateľ  z 9 Grams Coffee, Majo rád odpovie.

Na záver ochutnávky bude aj súťaž o 250g balenie kávičky na domov. Tešíme sa na Vašu návštevu a spoločnosť v príjemnom prostredí a s vôňou kávy všade navôkol.

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.