A je tu nový mesiac. Už Apríl. Jar je v plnom prúde, všetko začína kvitnúť a v Devínskej to začína nielen vyzerať ale aj voňať ako na Flóre.  A ako je u nás už dobrým zvykom, s novým mesiacom prichádza  nové menu.

Dovoľte nám teda, predstaviť Vám ho.

Tento mesiac praje všetkým milovníkom čokolády a kávy. Tieto dve radosti života sme totiž spojili do jedného drinku!

Áno čítate správne. Kávou mesiaca počas apríla bude Caffe latte s bielou čokoládou. A k tomu sa Vám ideálne hodí kávový raw koláčik alebo dáte radšej prednosť karamelovému cheescaku?

Ak ste predsa len troška čokoholik ( a povedzme si úprimne, kto nie je:)), tak odporúčame vyskúšať tú našu horúcu belgickú, pod ktorou sa bude ukrývať čerstvý šťavnavý pomaranč alebo tvarohovo čokoládový milkshake.

A spomenuli sme už naše úžasné čokoládové fondue s čerstvým ovocím? Tak aj to je súčasťou nášho sladkého aprílového menu.

A keďže sa nám výraznejšie oteplilo, rozhodli sme sa do ponuky zahrnúť aj citrusovo-púpavovú limču, punče či dokonca osviežujúci podbeľový ľadový čaj.

Ochutnali ste už niekedy sakuru? Že nie? Tak to treba rýchlo napraviť a objednať si náš čučoriedkovo- sakurový punč. Vyrobený z Finlandie, sakurového čaju, citrónovej šťavy a jazmínovo- čučoriedkového sirupu je to pravé orechové po dlhej prechádzke popri rieke Morave.

Boli ste si ráno zabehať alebo idete práve z fitka? Doplňte energiu s energy smoothie! Vyroebný zo samých zdravých vecí: guarany, banánu, citrónovej šťavy, agáve a vody Vám dodá vitamíny a silu, ktoré telo po kvalitnom tréningu tak potrebuje.

Tak čo, kedy sa vidíme v Penny?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.