Konečne sme sa dočkali. Čoho? No predsa plusových teplôt, troška viac slniečka, prvých snežienok a pocitu, že ak si na seba neoblečieme päť vrstiev, okamžite zamrzneme. Všetko je to neklamným znakom toho, že je tu  prvý jarný mesiac Marec. A okrem toho, ako je už u nás dobrým zvykom, aj nového menu.

Aký bude Marec v Penny?

Tak ako každý mesiac, aj tento má naše latte svoju špecifickú príchuť. Tentoraz sme sa rozhodli pre inšpiráciu zaloviť v tropických krajinách a preto si počas celého mesiaca môžete prísť vyskúšať ako chutí kokosové latte.

Ak ste milovníkmi čokolády tak Marec u nás si zamilujete. Príďte ochutnať Kit-Kat milkshake, čokoládové fondue, horúcou čokoládou preliate brusnice či sladké mlieko s výberom až zo 4 rôznych sirupov. Tak čo, už sa Vám zbiehajú slinky?

Tam ponuka našej kaviarničky z ďaleka nekončí.

Nezabúdame ani na tých z Vás, ktorí žijú aktívnym štýlom života. Prečo sa teda po Vašom rannom behu či výlete na bicykli alebo korčuliach nezastaviť a nevychutnať si smoothie pripravené s mangom, kokosom a chia semiačkami dochutené agáve sirupom?

Ponuka by sa nezaobišla bez našich punčov na osvieženie či zahriatie po prechádze na predsa len ešte troška zubatom jarnom slniečku. Máte chuť na fialkový punč s aróniou, sedmokráskovo- jablkový alebo dáte prednosť pomarančovo vanilkovému? Výber je len na Vás.

Káva bez koláča? U nás nehrozí

K dobrej kávičke je koláčik nevyhnutnosťou. Inak to nie je ani v Marci. Okrem stálej ponuky raw koláčikov sme si pre všetkých milovníkov dobrého pečenia pripravili aj pár noviniek. Napríklad banánový cheescake a zázvorovú tortu.

A keď o ňom už toľko rozprávame, tu je v celej jeho paráde. Nové marcové menu:

16904966_1639515106355423_2774943387395000634_o

Radi Vás všetkých privítame u nás v Penny!

 

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.