Prvý letný mesiac je oficiálne tu a s ním aj najdlhšie dni v roku, teplé a príjemné večery a to najlepšie zo všetkého? Oficiálny začiatok leta!

My ho privítame zbrusu novým menu, ako už tradične vítame každý nový mesiac.

Hitom júna bude javorové latte= čiže latte ochutené javorovým sirupom.

Prvý letný mesiac bude taktiež ako inak plný letného ovocia.

V ponuke bude čerešňový milkshake alebo jahodovo kokosové smoothie, ktoré vaše chuťové bunky svojou čerstvou a šťavnatou chuťou jednoznačne naladia na leto!

Nebojte sa, nezabúdame ani na ovcie v koláčoch.

Sladké hviezdy júna budú jahodový cheesecake a čerešňový koláč s chia semenkami. Čiže nielen sladký ale ešte aj zdraviu prospečný! Tomu sa vraví dva v jednom.

Samozrejme nebude chýbať ani mňamka akú si majú možnosť vychutnávať aj diváci na slávnom tenisovom turnaji Wimbledon: jahody so šľahačkou.

Čo sa osviežujúcich limonád a ľadových čajov týka, tak jún sa bude niesť v znamení bazového ľadového čaju, čerešnovo ružovej a jahodovo echinaceovej limonády.

Nezabúdame ani na dospelých, ktorí si budú mať možnosť vychutnať obľúbený Aperol, Hugo či limonádu v alkoholickom prevedení.

No a samozrejme chystáme aj akcie. Tá prvá, koncert folklórnej skupiny Črip priamo od nás z Devínskej už túto nedeľu! Tak si to nenechajte ujsť.

 

 

 

 

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.