To, že si u nás môžete užiť skvelú kávu, koláč či limonádu, na to ste si už pomaly aj zvykli. No okrem týchto tradične kaviarenských dobrotiek si u nás môžete vychutnať aj vynikajúci výber vín.

Vína, ktoré máme v našej ponuke pochádzajú výlučne od lokálnych,  slovenských vinárstiev z oblastí, ktoré nie sú vzdialené stovky kilometrov ďaleko.

Jedným takýmto vinárstvom je aj Sýkora Fine Wines.

Kam tým mierim?

V Penny sme sa rozhodli pripraviť si pre Vás tento rok viacero noviniek. Jednou takou je ochutnávka vín. Hneď tá prvá sa bude konať už vo štvrtok 20.4.2017 a vína, ktoré sa budú „koštovať“ budú práve z tohto butikového vinárstva z Malokarpatskej oblasti.

Adam Sýkora Wines ponúka výberové odrody a úzko sa špecializuje na 8 bielych a 3 červené odrody. Vína z ich ponuky charakterizuje sviežosť, ľahkosť a typická príslušnosť k jednotlivým odrodám. Vinárstvo sa snaží búrať predsudky o menej preferovaných odrodách. Určite oceníte zaujímavú chuť takmer zabudnutého, jedinečného a nášho slovenského Limbašského silvána, ktorému sa snažia navrátiť jeho zašlú slávu.

Počas nášho vínneho večera Vám budú spoločnosť spríjemňovať: Irsai Oliver, Sauvignon blanc, Silvánske zelené, Veltlínske zelené, Cabernet Sauvignon rose, Dolfender a mnoho iných vín, ktoré vinárstvo Adama Sýkoru urobili tak výnimočným.

Veríme, že prijmete naše pozvanie a veľmi sa na Vás aj my aj Adam a jeho vína tešíme!

 

 

Pridať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.